Grzejnik elektryczny 400W Cronos

69,99 zł

Grzejnik elektryczny 400W Cronos

Nowoczesne urządzenie pozwalające na szybkie i ekonomiczne ogrzanie pomieszczenia. Mimo niewielkich rozmiarów ogrzewa powierzchnie do 23 m², nie zużywając przy tym dużo energii.

 • Zakres temperatur: 15-32°C
 • Programator czasowy: 12 h


Niewielkie rozmiary

Dzięki stosunkowo niewielkim rozmiarom urządzenie można łatwo przenosić. Gabaryty naszego grzejnika pozwolą go zabrać również w każdą podróż.

Niezbędny w chłodne wieczory

Oferowany ogrzewacz przyda się z pewnością wtedy, kiedy chcemy spędzić czas z bliskimi, bądź sami się zrelaksować. Urządzenie nagrzewa się bardzo szybko, a po osiągnięciu wyznaczonej przez nas temperatury samo się wyłącza.Wbudowany termostat i timer

Wbudowany termostat umożliwia ustawienie odpowiadającej potrzebom temperatury w zakresie 15 do 32 stopni Celsjusza. Kiedy temperatura osiągnie wskazany poziom, urządzenie samoczynnie wyłączy się. Jeśli temperatura w pomieszczeniu spadnie, ogrzewacz sam się włączy i ponownie nagrzeje pomieszczenie do wybranej temperatury.

Timer pozwala na ustawienie czasu aktywności urządzenia. Po 12 godzinach ogrzewacz sam się wyłącza, co zdecydowanie podnosi komfort jego użytkowania.

Czytelny wyświetlacz LCD

Wyświetlacz znacznie ułatwia korzystanie z urządzenia – wskazuje ustawianą temperaturę, czas nagrzewania, a także prędkość nadmuchu.

Wbudowana obrotowa wtyczka

Dzięki obrotowej wtyczce o 90 stopni, możesz korzystać z grzejnika bez względu na sposób montowania gniazdka. Aby dostosować orientację wtyczki (pion/poziom), wystarczy wcisnąć znajdujący się obok niej przycisk i przekręcić wtyczkę w wybraną pozycję.

Dbałość o detale

Oprócz bardzo dużej wydajności urządzenia, oferowany ogrzewacz zaprojektowany został z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Nowoczesny design ogrzewacza sprawia, że korzystanie z niego jest przyjemnością.Cicha praca urządzenia

Grzejnik Cronos pracuje cicho – nie zorientujesz się, kiedy Twoje pomieszczenie nagrzeje się do wybranej przez Ciebie temperatury.


Produkt bezpieczny

Obudowa urządzenia nie nagrzewa się, co wyklucza ryzyko poparzenia lub wzniecenia pożaru.

Niewielkie koszty użytkowania

Mimo że urządzenie posiada dużą moc 400W, generuje niewielki koszt użytkowania. Grzejnik w najmniejszym stopniu nie obciąża portfela.


Specyfikacja techniczna:

 • Rozmiar: 8x10x16 cm
 • Moc: 400W
 • Napięcie: 220 – 240V
 • Częstotliwość: 50-60 Hz
 • Regulowany termostat: 15 do 32°C
 • Wyświetlacz: Cyfrowy LED
 • Programator czasu: do 12 godzin
 • Automatyczny wyłącznik: TAK

Zobacz film o produkcie na YouTube!

Skład zestawu:

 1. Grzejnik elektryczny 400W Cronos
 2. Instrukcja obsługi w języku polskim
 3. Pomoc techniczna 6 dni w tygodniu