Ekologia

Dbanie o środowisko jest podstawą naszej działalności. W czasach, gdy smog stał się tak poważnym problemem, proponujemy rozwiązania, które nie tylko pozytywnie wpłyną na nasze zdrowie, ale i całe środowisko. Nasi podwykonawcy posiadają systemy zarządzania środowiskowego stworzonego w celu zapewnienia skutecznego przetwarzania odpadów wytwarzanych podczas procesów produkcyjnych i administracyjnych.

 

Promienniki podczerwieni

Technologia IR za granicą już jednym z najpopularniejszych źródeł ogrzewania, dzięki swoim ekologicznym i ekonomicznym właściwościom. Sami dążymy do tego, by rozpowszechnić jej wszechstronne zastosowanie, m.in. tworząc szeroką ofertę ogrzewania na podczerwień, które posiada lecznicze właściwości. Współpracujemy również z markami wykorzystującymi promienie podczerwieni w innych dziedzinach – np. kosmetyce.

 

Inteligentny dom

Aspirujemy do bycia pionierem w rozpowszechnianiu urządzeń z technologią WiFi, na naszym polskim rynku. Już teraz mamy w swojej ofercie grzejniki, którymi można sterować zdalnie – za pomocą kilku kliknięć.

 

Bezpieczeństwo

W swojej ofercie posiadamy jedynie urządzenia najwyższej jakości, posiadające wszystkie niezbędne certyfikaty. Szczęście i bezpieczeństwo klienta jest dla nas najważniejsze.

 

Profesjonalna obsługa klienta

Wierzymy, że proces budowania zaufania rozpoczyna się już w momencie wybierania produktu, dlatego zadbaliśmy o profesjonalne doradztwo, które pomoże wybrać najodpowiedniejsze dla Państwa urządzenie. Infolinia pozwala również na skontaktowanie się z naszymi specjalistami w każdym momencie, a dzięki indywidualnemu podejściu do klientów, budujemy z nimi długotrwałe relacje.